Vilice 04, Vilice, 391 43, Česká republika -
Zobrazit mapu
Dům v přirodě se nachází v destinaci Vilice a nabízí terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Zámek Konopiště se nachází 44 km odtud.
Tento prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, myčky nádobí, pračky, trouby a mikrovlnné trouby. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Nedaleko od ubytování se můžete věnovat cyklistice.
Letiště České Budějovice leží 88 km daleko. Rychlý přehled
- Hodnocení 9.8
- Počet recenzí 4
- Zobrazit všechny recenze »
Vybavení ubytování Dům v přirodě
Vilice
Top vybavení
Gril
Nekuřácké pokoje
Parkování na místě zdarma
Rodinné pokoje
Wi-Fi zdarma
Další vybavení
- Dětská jídelní židlička
- Internet
- Jídelní stůl
- Kávovar
- Kuchyň
- Kuchyňské potřeby
- Kuchyňský kout
- Lednička
- Mikrovlnná trouba
- Myčka na nádobí
- Parkoviště
- Prostory vhodné na piknik
- Rychlovarná konvice
- Trouba
- Varná deska
Nejlépe hodnocená ubytování ve městě Vilice
Dům v přirodě
Destinace: Vilice
Ubytování (Prázdninový dům) Dům v přirodě. Dům v přirodě se nachází v destinaci Vilice a nabízí terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Dům v přirodě se nachází ve městě Vilice (Česká republika - region Jihočeský kraj).