Stradov 6, Komařice, 374 01, Česká republika -
Zobrazit mapu
NA SAMOTĚ U LESA se nachází v destinaci Komařice a nabízí zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Hlavní autobusové nádraží České Budějovice se nachází 18 km od tohoto prázdninového domu a České Budějovice hlavní vlakové nádraží 18 km.
Tento prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou.
Náměstí Přemysla Otakara II. Se nachází 19 km od ubytování NA SAMOTĚ U LESA a Zámek Český Krumlov 24 km od ubytování. Letiště České Budějovice leží 21 km daleko. Rychlý přehled
- Hodnocení 8.4
- Počet recenzí 30
- Zobrazit všechny recenze »
Vybavení ubytování NA SAMOTĚ U LESA
Komařice
Top vybavení
Parkování zdarma
Wi-Fi zdarma
Další vybavení
- Internet
- Jídelna
- Jídelní stůl
- Kuchyň
- Lednička
- Mikrovlnná trouba
- Myčka na nádobí
- Parkoviště
- Rychlovarná konvice
- Trouba
- Venkovní jídelní kout
- Venkovní nábytek
Nejlépe hodnocená ubytování ve městě Komařice
Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů
Destinace: Komařice
Ubytování (Apartmán) Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů. Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů se nachází v destinaci Komařice a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Ubytování na samotě - Apartmán U Tesařů se nachází ve městě Komařice (Česká republika - region Jihočeský kraj).