Le Primore Hotel & Spa se nachází v destinaci Hévíz a poskytuje pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Jen 800 metrů odtud se nachází Termální jezero Hévíz a Hrad Sümeg je 25 km daleko. Toto ubytování nabízí dětský klub, restauraci, akvapark a terasu. Ubytování nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, dopravu na letiště, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
V ubytování Le Primore Hotel & Spa mají všechny pokoje psací stůl. Vlastní koupelna je vybavená bidetem, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Všechny pokoje jsou vybavené trezorem.
V ubytování se podává snídaně. V nabídce je snídaně formou bufetu, kontinentální snídaně nebo asijská snídaně.
Na místě můžete relaxovat v relaxační části, kde je k dispozici krytý bazén, fitness centrum a sauna, nebo na zahradě s dětským hřištěm. Během pobytu v ubytování Le Primore Hotel & Spa se můžete v destinaci Hévíz a okolí věnovat různým aktivitám, jako je například peší turistika a cyklistika.
Vlakové nádraží Zalaszentiván Vasútállomás se nachází 38 km od ubytování Le Primore Hotel & Spa a Church of the Holy Spirit Hévíz 800 metrů.