Love Apartments se nachází v historické čtvrti Lisabonu, 3 minuty pěšky od čtvrti Chiado a 2 minuty chůze od rušné čtvrti Bairro Alto s mnoha bary, restauracemi, obchody a domy Fado.
Apartmán je situován ve 2. patře zrekonstruované budovy bez výtahu. Ubytování má okouzlující výzdobu včetně moderního vybavení, zařízenou terasu, ložnici s koupelnou, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a prostorný a světlý obývací pokoj s jídelní částí, pohovkou a TV s plochou obrazovkou.
Hosté si mohou připravit vlastní pokrmy v kuchyni vybavené nezbytným nádobím, myčkou nádobí a pračkou. Během 5 minut dojdete k supermarketu, kavárnám, různým restauracím, obchodům se suvenýry, vinotékám i lékárně.
Před budovou je zastávka proslulé žluté tramvaje č. 28. Love Apartments stojí 10 minut pěšky od náměstí Rossio, 900 metrů od barů na pobřeží čtvrti Cais do Sodré a 2 km od hradu São Jorge, jež je dominantou lisabonského panoráma. Na lisabonské mezinárodní letiště Portela je to 11 km.