Hotel Volcano View leží na okraji útesu. Nabízí restauraci s výhledem na kalderu a 3 bazény s výhledem na sopku, moře a proslulý santorinský západ slunce.
Všechny pokoje mají soukromý balkon nebo terasu s výhledem na moře a sopku, samostatné ovládání klimatizace, satelitní TV a fén.
Volcano View by Caldera Collection se skládá ze tří oblastí. Hotel leží na útesech, které nabízejí fantastický výhled na moře, VIP vily zahrnují 7 luxusních vil s vlastním bazénem a také cenově dostupné pokoje, jejichž hosté mohou využívat hotelová zařízení.
Restaurace Caldera podává jídla formou a la carte a je otevřená od 13:00 do 22:00. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky tradičních santorinských a řeckých předkrmů, čerstvých křupavých salátů, mezinárodních pokrmů a dezertů a obdivovat jedinečný výhled na santorinskou kalderu. Denně se podává řecká snídaně.
Hotel Volcano View leží jen pár minut autem od centra Firy. Recepce je otevřená nepřetržitě a ochotný personál vám rád pomůže. Hosté mohou využít také bezplatnou dopravu do města a zpět.