Apartmany pod Tatrami se nachází v destinaci Važec a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací, zahradu a terasu. Štrbské pleso se nachází 18 km daleko a Aquapark Tatralandia 38 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají posezení s rozkládací pohovkou, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, kuchyň s dobrým vybavením a jídelní částí a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a fénu.
V ubytování Apartmany pod Tatrami si můžete pochutnat na kontinentální snídani.
V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice a na místě budete mít k dispozici akvapark.
Demänovská ledová jeskyně se nachází 40 km od ubytování Apartmany pod Tatrami a Jasná je 48 km od ubytování. Letiště Poprad-Tatry leží 25 km daleko.