Chalupa pod Skleným Vŕškom se nachází v destinaci Huty a nabízí zahradu, vybavení pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Tato chata nabízí neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a dalším aktivitám.
Tato chata má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také balkonem s výhledem na město. Koupelna je vybavená sprchou a k dispozici je také bezplatné toaletní potřeby a pantofle.
Na místě je k dispozici prodej skipasů.
Aquapark Tatralandia se nachází 27 km od ubytování Chalupa pod Skleným Vŕškom a Oravský hrad 37 km od ubytování. Letiště Poprad-Tatry leží 85 km daleko.