Staničná 250/1, 053 13 Letanovce, Slovensko -
Zobrazit mapu
Zelený dom v raji se nachází v destinaci Letanovce a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Spišský hrad se nachází 31 km odtud. Toto ubytování nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.
Tento prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na město. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
Nedaleko od ubytování se můžete věnovat cyklistice.
Dobšinská ledová jeskyně se nachází 34 km od ubytování Zelený dom v raji a Štrbské pleso 47 km od ubytování. Letiště Poprad-Tatry leží 24 km daleko. Rychlý přehled
- Hodnocení 10.0
- Počet recenzí 4
- Zobrazit všechny recenze »
Vybavení ubytování Zelený dom v raji
Letanovce
Top vybavení
Gril
Nekuřácké pokoje
Parkování na místě zdarma
Rodinné pokoje
Wi-Fi zdarma
Další vybavení
- Dětská jídelní židlička
- Internet
- Jídelna
- Jídelní stůl
- Kávovar
- Kuchyň
- Kuchyňské potřeby
- Kuchyňský kout
- Lednička
- Mikrovlnná trouba
- Minimarket v objektu
- Myčka na nádobí
- Parkoviště
- Prostory vhodné na piknik
- Příslušenství na přípravu čaje a kávy
- Rychlovarná konvice
- Společná kuchyně
- Trouba
- Varná deska
- Venkovní jídelní kout
- Venkovní nábytek
- Víno/šampaňské
Nejlépe hodnocená ubytování ve městě Letanovce
Zelený dom v raji
Destinace: Letanovce
Zelený dom v raji nabízí ubytování v destinaci Letanovce, Slovensko. Prohlédněte si vybavení, fotky a další informace.