Apartamento 2H Zahara Mar se nachází v destinaci Zahara de los Atunes, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Pláž Zahara de los Atunes se nachází 300 metrů odtud a Novo Sancti Petri Golf 49 km. V tomto apartmánu budete mít k dispozici restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na město. Tento apartmán s klimatizací nabízí také posezení, pračku a koupelnu s fénem.
Personál recepce hovoří anglicky a španělsky a ochotně vám poskytne praktické informace o okolí.
Na místě je k dispozici sezónní venkovní bazén a v blízkém okolí ubytování Apartamento 2H Zahara Mar se můžete věnovat pěší turistice a šnorchlování.
Benalup Golf & Country Club se nachází 40 km od ubytování Apartamento 2H Zahara Mar a Club de Golf Campano 44 km od ubytování.