Casa de Campo Cortijo Madrigueras se může pochlubit výhledem do zahrady a poskytuje sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Plaza de España se nachází přibližně 40 km odtud. Tento prázdninový dům má soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 6 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením a 3 koupelny. Prázdninový dům má také koupelnu.
Casa de Campo Cortijo Madrigueras nabízí venkovní gril. V ubytování Casa de Campo Cortijo Madrigueras je k dispozici pronájem jízdního kola a v okolí se můžete věnovat rybaření a cyklistice.
Kostel Iglesia de Santa María la Mayor (Ronda) se nachází 41 km od ubytování Casa de Campo Cortijo Madrigueras a Cueva del Gato je 38 km daleko. Letiště Jerez leží 78 km od ubytování.