Eco Avenida Hotel & Parking se nachází v destinaci Benicàssim a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Pláž Platja Els Terrers je 1,2 km daleko. Zhruba 39 km od ubytování se nachází Ermita de Santa Lucía y San Benet, 41 km daleko je Castell de Alcalá de Xivert a 1,2 km Aquarama. Nádraží Castellon de la Plana se nachází 14 km od tohoto hotelu a Santa María de la Asunción Church 14 km.
V ubytování Eco Avenida Hotel & Parking mají všechny pokoje šatní skříň. Všechny pokoje v ubytování Eco Avenida Hotel & Parking mají vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a klimatizaci a některé pokoje zahrnují také balkon. Všechny pokoje v ubytování Eco Avenida Hotel & Parking mají v ceně ložní prádlo a ručníky.
Museo de Bellas Artes Castellon se nachází 14 km od ubytování Eco Avenida Hotel & Parking a El Madrigal je 23 km daleko. Letiště Castellón-Costa Azahar leží 43 km od ubytování.