La Terraza im La Chiripa se nachází v destinaci Puerto de la Cruz a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge, vybavení pro vodní sporty a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Tento apartmán nabízí soukromý bazén a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování, stolnímu tenisu a dalším aktivitám.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na město. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, fénem a župany.
Během pobytu v ubytování La Terraza im La Chiripa si můžete na místě zahrát šipky nebo se v okolí věnovat cyklistice.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování La Terraza im La Chiripa patří Pláž Playa de San Telmo, Taoro Park a Plaza Charco. Letiště Tenerife North – Ciudad de La Laguna leží 26 km od ubytování.