Tento rezort nabízí venkovní a krytý bazén, fitness centrum se saunou a 2 antukové tenisové kurty. Nabízí klimatizované apartmány pouhých 15 minut chůze od pláže Cala Gat.
Apartamentos Prinsotel La Pineda zahrnuje malé fotbalové hřiště, písčité hřiště na volejbal a 2 hřiště na pétanque. K dispozici jsou lehátka u bazénu a relaxační postele v zahradě.
Apartamentos Prinsotel La Pineda nabízí apartmány se zařízeným balkonem nebo terasou. Všechny mají ložnici s oddělenými postelemi, koupelnu s vanou nebo sprchou, prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavený kuchyňský kout. Ručníky se mění denně a ložní prádlo 2x týdně.
V restauraci se podává snídaně formou bufetu a večeře. U bazénu si můžete dát občerstvení a nápoje.
Na sever od města se nachází několik písečných pláží, včetně Cala Agulla a Cala Mesquida, které jsou vzdálené 5 až 10 minut jízdy. Golfové hřiště Capdepera je vzdálené asi 10 minut jízdy.
Letiště Palma de Mallorca je vzdálené asi 80 km.