Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Angola

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Angola

Nabídka last minute Angola, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Angole vyberte jeden z následujících odkazů.

Angola letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Letenky Angola
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Angola
Počasí v Angole, týdenní předpověď, počasí Angola září, říjen, webkamery online.
Počasí Angola, předpověď počasí v Angole
Podívejte se na aktuální počasí Angola pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Angole. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Angole zajištěna.
Levná dovolená Angola
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Levné letenky Angola
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Angola: zlepšujeme přístup k pitné vodě - Člověk v tísni
V Angole se zaměřujeme na rozvoj zemědělství a trhu, organizujeme hygienickou a zdravotní osvětu a zlepšování přístupu k pitné vodě.
Angola - průvodce, památky, zajímavá místa | cKlub.cz
Hledáte průvodce pro Angolu Země na jihu Afriky ukrývá tajemství afrického kontinentu Angola je spojena s koloniální historií a řadou významných památek Národní parky či druhý největší vodopád kontinentu lákají turisty
Angola - CoJeCo.cz
Území dnešní Angoly bylo od 14. století součástí konžské říše, později říše Ndongo. Od přelomu 15. a 16. století zemi kolonizovali Portugalci, část území v 17. století krátce okupovali Nizozemci.
Angola
Angola má kvůli čtvrt století trvajícím bojům rozvrácenou ekonomiku. Má bohaté přírodní zdroje, mezi něž patří zlato, diamanty, úrodná půda a lesy, vody bohaté na ryby a velké zásoby ropy, ale kvůli dlouholeté válce je využívá jen minimálně.
Angola a její jazyky | Slůně - svět jazyků
Angola a její jazyky. Angola není jen portugalština, je zde přítomno dalších mnoho místních jazyků, které nejsou tak rozšířeny.
Angola - průvodce | Cestujlevne.com
Vydej se do Angoly. Objev praktické tipy a rady před cestou v našem on-line průvodci psaným cestovateli.
Angola - Afrikaonline.cz
Angola je chudá země navzdory obrovskému nerostnému bohatství (zejména ropa) a rychlému hospodářskému růstu. Dětská úmrtnost je jedna z nejvyšších na světě.
Angola - Wikipedie
Angola (Angolská republika, República de Angola) je stát ležící na jihu Afriky s 1600 km dlouhým pobřežím Atlantiku. Na severu hraničí s Kongem (201 km s distriktem Cabinda, který je oddělen od zbytku Angoly územím DR Kongo) a DR Kongo (2511...
Angola | Sportuj.com
Angolská kuchyně je ovlivněna z převážné části portugalskou kuchyní.

Podobné dotazy

angola tunisko cestopis angola

Nejoblíbenější destinace v Angole

Všechny destinace v Angole

Aktuální nabídka zájezdů last minute Angola.V Angole se zaměřujeme na rozvoj zemědělství a trhu, organizujeme hygienickou a zdravotní osvětu a zlepšování přístupu k pitné vodě. Hledáte průvodce pro Angolu Země na jihu Afriky ukrývá tajemství afrického kontinentu Angola je spojena s koloniální historií a řadou významných památek Národní parky či druhý největší vodopád kontinentu lákají turisty