Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Fidži

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Fidži

Nabídka last minute Fidži, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí na Fidži vyberte jeden z následujících odkazů.

Fidži letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Levná dovolená Fidži
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Počasí Fidži
Počasí na Fidži, týdenní předpověď, počasí Fidži září, říjen, webkamery online.
Počasí Fidži, předpověď počasí na Fidži
Podívejte se na aktuální počasí Fidži pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí na Fidži. S xpočasí.cz je slunečná dovolená na Fidži zajištěna.
Letenky Fidži
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Levné letenky Fidži
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Fidži - informace o destinaci | CK Livingstone
Široká nabídka poznávacích zájezdů do Oceánie s odbornými průvodci. Fidži - životní výprava na nejexotičtější ostrovy. Pláže, orchideje i rituály.|Základní informace o Fidži. Praktické informace a doporučení na cestu na Fidži.
FOTO: Fidži je exotika jako z katalogu. V minulosti tu jedli...
Ostrovní stát Fidži splňuje veškeré tradiční představy o exotice. Bělostné pláže s palmami tu střídají tyrkysové moře a bujná džungle s vodopády a horami. Historie Fidži je ale mnohem méně sluníčková a idylická, v minulosti tu totiž...
Fidži | Zájezdy a Dovolená
Fidži - last minute, first minute, katalog, informace: Fidži je malé souostroví, ležící asi 2000 km severně od Nového Zelandu, 2 největší ostrovy Viti Levu
Portál:Fidži - Wikipedie
(oficiálně Fidžijská republika, fidžijsky Matanitu Tu-Vaka-i-koya ko Viti) je souostrovním státem v Oceánii. Od Austrálie leží asi 2600 km na východ, od Nového Zélandu asi 1800 km na sever.
Fidži - exotická dovolená na přání - Dovolená SNŮ
'~idži je úžasná kombinace ostrovů s možnost odpočinku i poznání, milých lidí, neotřelého jídla. Lze kombinovat se Samou. Jsme v Praze i Brně. Fidži je tropický ráj Jižního Pacifiku.
Fidži - Blue Sky Travel s.r.o.
Nejjednoduším způsobem dopravy na Fidži jsou lety s leteckou společností Korean Air s přestupem v Soulu. Návaznost letů na cestě zpět vyžaduje noc v Soulu, která je zahrnuta v ceně letenky (ubytování se snídaní vč.
Fidži: Tipy na aktivity - národní parky, rezervace a vodopády...
Souostroví Fidži je známé překrásnými plážemi, průzračnou vodou a bohatou faunou i flórou. Oblíbené jsou také zdejší národní parky, rezervace a vodopády.
Fidži - pacifická idyla I. (www.infoglobe.cz)
K Fidži patří také ostrov Rotuma, ležící 400 km na sever od souostroví. Celkem k fidžijskému souostroví patří asi 332 poměrně velkých ostrovů a přibližně 500 útesů, přičemž 110 ostrovů není obydleno.
Fidži - Multimediaexpo.cz
Fidži (anglicky Fiji, fidžijsky Matanit ko Viti) je stát v Oceánii. Jeho nejbližšími sousedy jsou souostroví Vanuatu (asi 800 km na západ), Samoa (asi 700 km na severovýchod) a Tonga (asi 500 km na východ).

Podobné dotazy

poštovní zásilky do fidži fidži obrázky

Nejoblíbenější destinace na Fidži

Všechny destinace na Fidži

Aktuální nabídka zájezdů last minute Fidži.Široká nabídka poznávacích zájezdů do Oceánie s odbornými průvodci. Fidži - životní výprava na nejexotičtější ostrovy. Pláže, orchideje i rituály.|Základní informace o Fidži. Praktické informace a doporučení na cestu na Fidži. Ostrovní stát Fidži splňuje veškeré tradiční představy o exotice. Bělostné pláže s palmami tu střídají tyrkysové moře a bujná džungle s vodopády a horami. Historie Fidži je ale mnohem méně sluníčková a idylická, v minulosti tu totiž...