Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Fidži

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Fidži

Nabídka last minute Fidži, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí na Fidži vyberte jeden z následujících odkazů.

Fidži letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Levná dovolená Fidži
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Počasí Fidži
Počasí na Fidži, týdenní předpověď, počasí Fidži září, říjen, webkamery online.
Počasí Fidži, předpověď počasí na Fidži
Podívejte se na aktuální počasí Fidži pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí na Fidži. S xpočasí.cz je slunečná dovolená na Fidži zajištěna.
Letenky Fidži
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Levné letenky Fidži
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Fidži - informace o zemi - dovolená s ESO travel
Fidži - dva největší ostrovy Viti Levu a Vanua Levu jsou obklopeny nádhernými korálovými útesy s bohatým životem. Domorodci patří k nejpohostinnějším lidem na světě a vždy upřímně vítají návštěvníky ostrovů.
Lonely Planet - je čas vyrazit na cestu
Fidži je nirvánou pro každého milovníka pláží. Palmy, útesy plné ryb a všude kolem usměvaví domorodci: sbalte si plavky a opalovací krém, protože tyto slunečné ostrovy jsou ohromující.
- Fidži | Český klub sběratelů lastur
Když Fidži získalo v roce 1970 nezávislost, politické strany se rozdělily na rasovém základě. To vyvolalo v zemi politickou nestabilitu.
Fidži - exotická dovolená na přání - Dovolená SNŮ
'~idži je úžasná kombinace ostrovů s možnost odpočinku i poznání, milých lidí, neotřelého jídla. Lze kombinovat se Samou. Jsme v Praze i Brně. Fidži je tropický ráj Jižního Pacifiku.
Fidži: Země přátelských kanibalů | Lidé a Země
Ještě před dvěma sty lety by si vás klidně mohli dát k večeři. Dnes patří Fidžijci mezi nejpřátelštější domorodce, s jakými jsem se kdy setkal. Legendy jejich předků sice vzbuzují hrůzu, ale do dnešních dnů z nich zbyly jen neškodné rituály...
Suva, Fidži, Jižní Tichý oceán, Nejlepší destinace pro plavbu...
Na jihovýchodním pobřeží Viti Levu, největšího ostrova souostroví Fidži, se rozkládá Suva. Město v provincii Rewa je hlavním městem ostrova a se svými 330 tisíci
Portál:Fidži - Wikipedie
(oficiálně Fidžijská republika, fidžijsky Matanitu Tu-Vaka-i-koya ko Viti) je souostrovním státem v Oceánii. Od Austrálie leží asi 2600 km na východ, od Nového Zélandu asi 1800 km na sever.
Fidži - informace o destinaci | CK Livingstone
Široká nabídka poznávacích zájezdů do Oceánie s odbornými průvodci. Fidži - životní výprava na nejexotičtější ostrovy. Pláže, orchideje i rituály.|Základní informace o Fidži. Praktické informace a doporučení na cestu na Fidži.

Podobné dotazy

poštovní zásilky do fidži fidži obrázky

Nejoblíbenější destinace na Fidži

Všechny destinace na Fidži

Aktuální nabídka zájezdů last minute Fidži.Fidži - dva největší ostrovy Viti Levu a Vanua Levu jsou obklopeny nádhernými korálovými útesy s bohatým životem. Domorodci patří k nejpohostinnějším lidem na světě a vždy upřímně vítají návštěvníky ostrovů. Fidži je nirvánou pro každého milovníka pláží. Palmy, útesy plné ryb a všude kolem usměvaví domorodci: sbalte si plavky a opalovací krém, protože tyto slunečné ostrovy jsou ohromující.