Aktuální počasí Riga, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Riga září, říjen, online webkamery v Rize
Počasí Riga, předpověď počasí v Rize, Lotyšsko
Podívejte se na aktuální počasí Riga. Zjistěte si předpověď počasí v Rize. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Rize zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Lotyšsku.
Riga: summit NATO (28.11.2006) | Kurzy.cz
Prezidenti a premiéři 26 členských zemí NATO budou dnes na úvod summitu aliance v Rize jednat především o Afghánistánu. Cílem je nalézt řešení k zastavení rostoucího násilí v zemi.
Turín a Riga. Co bylo jinak? - Idnes.cz
Dva velké hokejové turnaje nabídl fanouškům rok 2006. Olympiádu a mistrovství světa. České národní mužstvo na obou vybojovalo medaili. A přece to byly tak rozdílné šampionáty! Zde je soupis deseti jinakostí, které dvě hokejová setkání z...
Češi jdou do boje, Riga je přivítala - Idnes.cz
(Od zvláštního zpravodaje Idnes) - Mise hokejových reprezentantů v Lotyšsku začala ve čtvrtek krátce před jednou hodinou odpolední. Právě v ten čas přistáli na rižském letišti. Cíl?
Mise v Afghánistánu dominovala summitu Nato. Ten se poprvé...
Vrcholná schůzka Severoatlantické aliance letos proběhla v lotyšské metropoli Rize. Sem se na 28.-29. listopadu 2006 sjeli vrcholní představitelé NATO, prezidenti, premiéři a ministři členských i partnerských zemí aliance.
Lední hokej na Zimních olympijských hrách 2006 - kvalifikace...
Kvalifikace na olympijský turnaj 2006 byla soutěž hokejových reprezentačních celků, která určila poslední tři účastníky olympijského turnaje.
MS 2006 Riga: Jediné neúspěšné finále českých hokejistů na...
V roce 2006 byl šampionát v Rize vůbec prvním v kariéře hned pro čtrnáct hokejistů. Češi po strastiplné cestě základní a osmifinálovou skupinou ve čtvrtfinále narazili na Rusko, které přemohli až v prodloužení.
Hokejisté se vrací na místo činu. Před patnácti lety brali v...
V 8. minutě prodloužení čtvrtfinále s Ruskem našel hned po vhazování kapitán Výborný před bránou Zbyňka Irgla. Ten zpětnou bekhendovou kličkou poslal puk do sítě a zajistil Čechům postup.
Stříbrné vzpomínky. 10 posil z NHL, které Češi v roce 2006...
Letošní mistrovství světa v hokeji budou hostit Finsko a Lotyšsko. Do Rigy se turnaj vrací po pouhých dvou letech, ale českým fanouškům mohou ožít medailové vzpomínky staré 17 let.

Podobné dotazy

riga brigady rigatoni rig and roll riga 103 rigami s.r.o. rigami rapotín riga phoenix riga pocasi riga models riga 104

Prezidenti a premiéři 26 členských zemí NATO budou dnes na úvod summitu aliance v Rize jednat především o Afghánistánu. Cílem je nalézt řešení k zastavení rostoucího násilí v zemi. Dva velké hokejové turnaje nabídl fanouškům rok 2006. Olympiádu a mistrovství světa. České národní mužstvo na obou vybojovalo medaili. A přece to byly tak rozdílné šampionáty! Zde je soupis deseti jinakostí, které dvě hokejová setkání z...