mnichov film
Podívejte se na aktuální počasí Mnichov. Zjistěte si předpověď počasí v Mnichově. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Mnichově zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Německu.
Aktuální počasí Mnichov, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Mnichov září, říjen, online webkamery v Mnichově
Film na DVD Mnichov - DVD na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Mnichov - DVD od ostatních uživatelů. Nakupujte Filmy na DVD...
I když nominaci na Oscary neproměnil a popisuje reálnou událost se známou pointou, zůstává Mnichov 1972 jedním z nejsilnějších filmů roku. Masakr izraelských olympioniků totiž sledují Peter Sarsgaard, John Magaro či Ben Chaplin coby...
Před více než půlstoletím teroristé unesli a zabili 12 izraelských olympioniků. Německý koprodukční film ukazuje, jak to vypadalo v zákulisí televizního přenosu, který sledovalo přes 900 milionů lidí.
Olympijské veselí vezme rychle za své, když je skupina izraelských sportovců zajata palestinskými teroristy. Sportovní novináři budou muset ze sebe vydat to nejlepší, aby tento tragický příběh předali celému světu.
Dne 5. září 1972 přepadla palestinská teroristická skupina Černé září izraelskou výpravu na letní olympiádě v Mnichově. Výsledkem bylo jedenáct zavražděných olympioniků a jeden německý policista.
Vše o filmu Mnichov (2005). Videa, fotky, články, uživatelské recenze. Viděli jste film, ohodnoťte ho na Kinoboxu.
Snímek Mnichov: Na prahu války Čechům znovu připomíná ono smutné heslo ze září roku 1938. I ve výpravném filmovém zpracování diplomatického vyjednávání jsou totiž Sudety a Československo jen prázdným slovem.
Mnichov (v anglickém originále Munich) je americký akční film, který v roce 2005 natočil režisér Steven Spielberg. Vykresluje reakci Izraele na události z Letních olympijských her v Mnichově v roce 1972, kde komando palestinské teroristické...
Nejhorší den v olympijských dějinách, masakr izraelských sportovců v roce 1972 v Mnichově, který měla na svědomí palestinská teroristická organizace Černé září, se vepsal do historie dvacátého století černým písmem.