Aktuální počasí Oberstdorf Německo, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Oberstdorf listopad, prosinec, online webkamery v Oberstdorfu
Počasí Oberstdorf, předpověď počasí v Oberstdorfu, Německo
Podívejte se na aktuální počasí Oberstdorf. Zjistěte si předpověď počasí v Oberstdorfu. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Oberstdorfu zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Německu.
SP v letech na lyžích 2021/22: Oberstdorf - informace a program...
Světový pohár ve skocích na lyžích nabídne na závěr sezóny dvě zastávky na mamutích můstcích. První z nich je naplánována do Oberstdorfu.
Šok na Turné, obhájce nepostoupil. Vyhrál Wellinger, Koudelka...
První závod Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vyhrál Andreas Wellinger, který je tak na cestě stát se prvním německým šampionem seriálu po 22 letech. Ve větrném závodě Wellinger vyhrál o tři body před Japoncem Rjojem Kobajašim.
Oberstdorf - Wikipedie
Obec je známá hlavně kvůli můstkům pro skoky na lyžích Schattenbergschanze nacházejících se na úpatí hory Schattenberg (1798 m), na nichž každoročně začíná slavné turné čtyř můstků.
Úvodní závod Turné v Oberstdorfu vyhrál domácí Wellinger...
Úvodní závod 72. ročníku Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vyhrál k radosti domácích fanoušků německý skokan na lyžích Andreas Wellinger. Roman Koudelka obsadil 26. místo a získal první body v této sezoně Světového poháru.
Granerud vyhrál první závod Turné, Koudelka na 44. místě...
Oberstdorf (Německo) - Úvodní závod 71. ročníku Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vyhrál norský skokan na lyžích Halvor Egner Granerud. Jediný Čech v závodu Roman Koudelka body do Světového poháru nezískal, obsadil 44.
Kvalifikace: Tři skokani postoupili ve Willingenu, dvě skokanky...
Oficiální web Svazu lyžařů ČR | Informace, závody a novinky ze skoků na lyžích.
Úvod Turné čtyř můstků ovládl Wellinger, Koudelka má první body...
Náročné podmínky na velkém můstku zvládl nejlépe Kraft, Češi na...
Rakouský skokan na lyžích Stefan Kraft je potřetí mistrem světa. Páteční závod na velkém můstku v Oberstdorfu vyhrál před Norem Robertem Johanssonem.
Oberstdorf 2024, Velký můstek - Muži - live výsledky | Skoky na...
Skoky na lyžích live - sledujte na Livesportu live výsledky závodu Oberstdorf - Velký můstek - Muži a dalších závodů ve skocích na lyžích!

Podobné dotazy

oberstdorf oberstdorf 2010

Světový pohár ve skocích na lyžích nabídne na závěr sezóny dvě zastávky na mamutích můstcích. První z nich je naplánována do Oberstdorfu. První závod Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vyhrál Andreas Wellinger, který je tak na cestě stát se prvním německým šampionem seriálu po 22 letech. Ve větrném závodě Wellinger vyhrál o tři body před Japoncem Rjojem Kobajašim.