Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Asie > asie test

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

asie test

Asie letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Letenky Asie
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Asie, předpověď počasí v Asii
Podívejte se na aktuální počasí Asie pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Asii. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Asii zajištěna.
Levné letenky Asie
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Levná dovolená Asie
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Počasí Asie
Počasí v Asii, týdenní předpověď, počasí Asie září, říjen, webkamery online.
TEST: Kliknete správně na všechny státy Asie? Je jich 48...
Čínu teď najde asi každý, ale pár zapeklitostí se na slepé mapě Asie přece jen vyskytuje. Jak si se 48 asijskými zeměmi poradíte vy?
KVÍZ: Kolik států Asie dokážete vyjmenovat? - frews.cz
V tomto kvízu projdou vaše zeměpisné znalosti ostrou zkouškou. Tentokrát budete mít za úkol vyjmenovat co nejvíce států Asie. Zvládnete je dát dohromady všechny?
Jihovýchodní a Východní Asie - Zeměpis - Maturitní otázky
1. Jihovýchodní Asie 2. Indonésie 3. Centrální a Východní Asie 4. Čína 5. Japonsko Jihovýchodní Asie zabírá území poloostrova Zadní Indie, Malajského poloostrova, Malajského souostroví Zadní Indie a Malajský poloostrov jsou vymezeny...
.test - Wikipedie
.test je rezervovaná doména nejvyššího řádu, která by se nikdy neměla objevit ve skutečném systému DNS.
ŽENA-IN - KVÍZ: Pokrmy z Asie jsou v Česku čím dál oblíbenější...
Asijská kuchyně je v Česku čím dál oblíbenější. Máte raději korejskou, japonskou, vietnamskou, thajskou, indickou nebo třeba čínskou? A jak se v asijských jídlech vyznáte? Zkuste si náš kvíz.
Asie - testi.cz, online testy
Vědomostní testy online. Angličtina, čeština, němčina, matematika, filmy, seriály, knihy, historie a jiné, zábavné i poučné.
KVÍZ: Znáš hlavní města Asie skrz naskrz? | Refresher.cz
Velký kontinent a spousta zeměpisných znalostí, které je nutné znát, aby člověk nezabloudil. V tomto kvízu se soustředíme na jeho hlavní města.
Test - Asie - Školáci.com - pro rodiče a učitele : Školáci.com...
Test slouží k zopakování a utřídění obecných znalostí o Asii, případně může sloužit k evaluaci žáků. Očekávaný výstup: porovnává a přiměřeně hodnotí polohu, rozlohu, přírodní, kulturní, společenské, politické a hospodářské poměry...
Test - Asie - Fraus
I) Asie je: a) největší světadíl b) druhý největší světadíl c) druhý nejmenší světadíl d) nejmenší světadíl II) Břehy Asie omývají vody: a) jednoho oceánu b) dvou oceánů c) tří oceánů d) čtyř oceánů 3) Povrch asijského světadílu je velmi...

Podobné dotazy

asie asie referát asie zeměpis asie referát asie zeměpis asie referát asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie referát asie zeměpis asie referát asie zeměpis asie referát asie referát asie referát asie referát asie referát asie zeměpis asie počet států asie počet států asie referát asie zvířata asie zvířata asie referát asie počet států asie zeměpis asie zvířata asie státy asie zeměpis asie hlavní město asie zeměpis asie zeměpis asie referát asie počet států asie referát asie zeměpis asie hlavní města asie referát asie zeměpis asie referát asie zeměpis asie zeměpis asie kladno asie zeměpis asie zeměpis asie wikipedie asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie zvířata asie zvířata asie zvířata asie zeměpis asie zeměpis asie obyvatelstvo asie politická mapa asie zvířata asie zvířata asie jezera asie austrálie asie konzult ásie referát asie dhaka asie zvířata asie vodstvo asie zvířata asie zvířata asie referat asie zeměpis asie zeměpis asie zeměpis asie zvířata

Čínu teď najde asi každý, ale pár zapeklitostí se na slepé mapě Asie přece jen vyskytuje. Jak si se 48 asijskými zeměmi poradíte vy? V tomto kvízu projdou vaše zeměpisné znalosti ostrou zkouškou. Tentokrát budete mít za úkol vyjmenovat co nejvíce států Asie. Zvládnete je dát dohromady všechny?