Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Benin > Porto-Novo

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Porto-Novo v Beninu

Nabídka last minute Porto-Novo a dovolené Porto-Novo. Pokračujte výběrem jednoho z následujících odkazů.

Počasí Porto-Novo, Benin
Aktuální počasí Porto-Novo, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Porto-Novo září, říjen, online webkamery Porto-Novo
Porto-Novo letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Levná dovolená Porto-Novo
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Letenky Porto-Novo
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Porto-Novo, Benin
Podívejte se na aktuální počasí Porto-Novo a dlouhodobou předpověď počasí Porto-Novo. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Beninu.
Levné letenky Porto-Novo
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Porto Novo - wiki34.com
Porto Novo , [ 1 ] také známé jako Hogbonou a Adjacé , je hlavní a druhé největší město Beninu , po Cotonou . Město je přístavem v zálivu Porto-Novo , který je součástí Guinejského zálivu . Porto Novo je hlavní město země, jak politicky...
Porto-Novo - Wikipedia
Porto-Novo (Portuguese: "New Port", Portuguese pronunciation: [~po~tu ~novu], French pronunciation: [p~~t~n~vo]; Yoruba: ~j~~~~~; Fon: X~~gbón~) (also known as Hogbonu and Ajashe) is the capital and second-largest city of Benin.
Porto-Novo - Travel guide at Wikivoyage
Porto-Novo is the capital of Benin, located on the coast in the southeastern part of the country. Benin's second largest city of approximately 250,000 people is a nice change of pace from the bustling Cotonou and has many nice features.
Porto Novo (album) - Wikipedia
Porto Novo is an album by American saxophonist Marion Brown. It was recorded on December 14, 1967 in Soest, The Netherlands, and was released in 1967 on the Freedom label.
Porto Novo - Hlavní město | Turistika.cz
Historie Porto Novo je oficiální metropolí Beninu, i když je třikrát menší než největší město Cotonou, komerční centrum a sídlo mnoha vládních...
Benin | Sportuj.com
Hlavní město Porto-Novo se nachází v zátoce Guinejského zálivu. Najdeme jej na jihovýchodě Beninu. Původně vzniklo jako přístavní město pro obchod s otroky, který vedla Portugalská koloniální říše.
Porto Novo, Cape Verde - Wikipedia
Porto Novo is a city in the island of Santo Ant~o, in Cape Verde. It is the seat of the Porto Novo municipality. At the 2010 census, the town had 9,310 inhabitants, which makes it the most populous settlement of the island.
Porto-Novo - Simple English Wikipedia, the free encyclopedia
Porto-Novo (also known as Hogbonou and Adjacé) is the capital of the West African country of Benin. The city has a population of 223,552 people Porto-Nova is a port on an inlet of the Gulf of Guinea, in the southeastern part of the country.
Porto-Novo - Students | Britannica Kids | Homework Help
The capital of Benin is Porto-Novo, a city on a coastal lagoon at the extreme southeastern part of the country, on the Gulf of Guinea. However, the country's president and...

Další oblíbené destinace v Beninu

Dovolená v dalších městech v Beninu.

Aktuální nabídka zájezdů last minute Porto-Novo. Nabízíme zájezdy také do dalších měst v Beninu.Porto Novo , [ 1 ] také známé jako Hogbonou a Adjacé , je hlavní a druhé největší město Beninu , po Cotonou . Město je přístavem v zálivu Porto-Novo , který je součástí Guinejského zálivu . Porto Novo je hlavní město země, jak politicky... Porto-Novo (Portuguese: New Port, Portuguese pronunciation: [~po~tu ~novu], French pronunciation: [p~~t~n~vo]; Yoruba: ~j~~~~~; Fon: X~~gbón~) (also known as Hogbonu and Ajashe) is the capital and second-largest city of Benin.

Porto-Novo, Benin