Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Dominikánská republika

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Dominikánská republika

Nabídka last minute Dominikánská republika, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Dominikánské republice vyberte jeden z následujících odkazů.

Počasí Dominikánská republika
Počasí v Dominikánské republice, týdenní předpověď, počasí Dominikánská republika září, říjen, webkamery online.
Letenky Dominikánská republika
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Dominikánská republika, předpověď počasí v Dominikánské republice
Podívejte se na aktuální počasí Dominikánská republika pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Dominikánské republice. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Dominikánské republice zajištěna.
Dominikánská republika letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Levná dovolená Dominikánská republika
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Levné letenky Dominikánská republika
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Tipy a rady - Dominikánská republika - Cestopisy
Je Vaší blízkou destinací Dominikánská republika? Chcete se lépe na Vaší dovolenou připravit? Zde je pár tipů a rad, které se Vám budou určitě hodit.
Dominikánská republika bez cestovky - dominikanska-reality.cz
Severní pobřeží Dominikánské republiky, které je omýváno Atlantským oceánem, je považováno za oblast s nejpestřejšími možnostmi sportovního vyžití v této karibské zemi.
Dominikánská republika | Informace o destinaci Dominikánská...
Hlavním a zároveň nejvýznamnějším městem Dominikánské republiky je Santo Domingo, které bylo založeno roku 1496. Hlavní pamětihodností je původní městské opevnění, koloniální jádro starého města, rozsáhlá botanická zahrada nebo "Los Tres...
Kompletní průvodce Dominikánskou republikou | iKaribik.cz
Nádherné pláže lemované kokosovými palmami, senzační počasí, a především příjemní, vždy usměvaví a dobře naladění lidé, to vše na vás čeká, pakliže se rozhodnete Dominikánskou republiku navštívit.
Dominikánská republika
Dominikánská republika bývá někdy pro svou krásu nazývána "perlou Karibiku". Cestovatele a návštěvníky z celého světa přitahuje především svými rozlehlými plážemi s bělostným pískem a vysokými palmami, tyrkysovým mořem, historickými...
Dominikánská republika (cestopis) - země, staty, cestování
Dominikánská republika (cestopis), Dominikánská republika je bývalá španělská kolonie, kterou 6.12.1492 objevil Krištof Kolumbus...
Dominikánská republika - Marevatrip
Dominikánská republika - cestopis, itinerář, tipy. Tipy a inspirace jak strávit dva týdny na jednom z ostrovů Velké Antily - Hispaniola.
Dominikánská republika - Informace | Facebook
Najděte si kontaktní údaje a podrobnosti o stránce Dominikánská republika.
Dominikánská republika | Resorty.cz
Dominikánská republika je stát ve východní části ostrova Hispaniola v Karibském moři. Bělostné pláže lemované tropickou vegetací rozprostírající se na 650 kilometrech vám nabídnou skutečný exotický odpočinek.

Nejoblíbenější destinace v Dominikánské republice

Všechny destinace v Dominikánské republice

Aktuální nabídka zájezdů last minute Dominikánská republika.Je Vaší blízkou destinací Dominikánská republika? Chcete se lépe na Vaší dovolenou připravit? Zde je pár tipů a rad, které se Vám budou určitě hodit. Severní pobřeží Dominikánské republiky, které je omýváno Atlantským oceánem, je považováno za oblast s nejpestřejšími možnostmi sportovního vyžití v této karibské zemi.