Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Haiti

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Haiti

Nabídka last minute Haiti, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí na Haiti vyberte jeden z následujících odkazů.

Levné letenky Haiti
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Počasí Haiti, předpověď počasí na Haiti
Podívejte se na aktuální počasí Haiti pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí na Haiti. S xpočasí.cz je slunečná dovolená na Haiti zajištěna.
Počasí Haiti
Počasí na Haiti, týdenní předpověď, počasí Haiti září, říjen, webkamery online.
Haiti letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Levná dovolená Haiti
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Letenky Haiti
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Dovolená Haiti 2023 | EXIM Tours
Vyzkoušejte s námi nevšední exotickou dovolenou na Haiti. Poznejte na vlastní kůži písečné pláže, přírodní krásy a kulturu Karibiku.
O Haiti
Se společně s Dominikánskou republikou (známou turistickou destinací) nachází na ostrově Hispaniola, který jako druhý největší ostrov Velkých Antil vytváří severní hráz Karibského moře má koloniální minulost, po zlikvidování původn.
Haiti - Wikipedie
Haiti je jediným nezávislým frankofonním národem na západní polokouli.
Haiti
Haiti (francouzsky: Ha~ti; haitskou kreolštinou: Ayiti), oficiálně Republika Haiti (francouzsky: République d'Ha~ti; haitskou kreolštinou: Repiblik d Ayiti) je stát na karibském ostrově Hispaniola.
Haiti - Idnes.cz
Republika Haiti je stát ležící na ostrovu Hispaniola v Karibském moři. Sousedí s Dominikánskou republikou. Jde o nejchudší stát amerického kontinetu. Jedná se o frankofonní zemi. Hlavní město je Port-au-Prince.
Haiti - Multimediaexpo.cz
Haiti (Republika Haiti, francouzsky Republique d'Haiti) je stát v západní části ostrova Hispaniola v Karibském moři. Ve východní části ostrova se nachází Dominikánská republika, s níž má Haiti 360 km dlouhou suchozemskou hranici.
Haiti - Aktuálně.cz
Na východě se nachází Dominikánská republika, na západě Haiti. Jedna z mála zemí na západní polokouli, kde je úředním jazykem francouzština.
Haiti | BusinessInfo.cz
Rozcestník ověřených informací z teritoria Haiti, které exportéři potřebují pro úspěšný vstup na haitský zahraniční trh.
Haiti
Jméno Haiti pochází z jejich jazyka a znamená "Země hor". Od roku 1492 prošla tato "Země hor" mnoha změnami.

Podobné dotazy

haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti mapa haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti historie haiti prezentace haiti kevin la france haiti zemětřesení haiti cholera haiti zemětřesení haiti zemětřesení haiti song haiti mp3 haiti statistická data

Nejoblíbenější destinace na Haiti

Všechny destinace na Haiti

Aktuální nabídka zájezdů last minute Haiti.Vyzkoušejte s námi nevšední exotickou dovolenou na Haiti. Poznejte na vlastní kůži písečné pláže, přírodní krásy a kulturu Karibiku. Se společně s Dominikánskou republikou (známou turistickou destinací) nachází na ostrově Hispaniola, který jako druhý největší ostrov Velkých Antil vytváří severní hráz Karibského moře má koloniální minulost, po zlikvidování původn.