Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Surinam

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Surinam

Nabídka last minute Surinam, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Surinamu vyberte jeden z následujících odkazů.

Levná dovolená Surinam
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Počasí Surinam
Počasí v Surinamu, týdenní předpověď, počasí Surinam září, říjen, webkamery online.
Letenky Surinam
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Surinam, předpověď počasí v Surinamu
Podívejte se na aktuální počasí Surinam pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Surinamu. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Surinamu zajištěna.
Levné letenky Surinam
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Surinam letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Surinam - Idnes.cz
Surinamská republika je nejmenší stát v Jižní Americe. Sousedí s Brazílií, Guyanou a francouzským teritoriem Francouzskou Guyanou. Hlavním městem je Paramaribo.
Surinam
Malý jihoamerický stát se zajímavou minulostí s velkolepým hlavním městem, ve kterém je soustředěna více než polovina jeho obyvatel. Jde o
Surinam
Surinam se nemůže pyšnit svou velikostí, ale rozhodně se nejedná o bezvýznamné území a jeho historie sahá až do třetího tisíciletí před naším letopočt
Státní znak Surinamu - Wikipedie
Státní znak Surinamu je tvořen polceným, oválným štítem, v jehož (heraldicky) pravé, modré polovině je zobrazena na třech stříbrných vlnách plující, zlatá plachetnice s třemi plachtami a na stěžni s vlající vlajkou s fáborem.
Surinam - Multimediaexpo.cz
Surinam je pojmenovaný podle kmene Surinamů, kteří byli prvními obyvateli v oblasti. Původní obyvatelé byli vytlačeni ze Surinamu ještě před příchodem kolonistů.
Surinam - země s mnoha jazyky
Nejmenším státem Jižní Ameriky je Surinam (oficiálně Surinamská republika). Leží na pobřeží Atlantského oceánu, hned vedle Brazílie. Surinam je z jazykového hlediska velmi unikátní zemí.
Surinam | CestujZadara.cz
Surinam, který je nejmenší ze všech Guyan (souhrnný název pro Guyanu, Francouzskou Guyanu a Surinam), má jen něco přes půl milionu obyvatel, je však nejživější z těchto někdejších odlehlých kolonií.
Surinam
Surinam / Surinam Základní informace Rozloha:Počet obyvatel:Hustota obyvatel:Úřední jazyk:Obyvatelstvo:Náboženství:Politický systém:Hlavní město:Největší města: TOP Místa Připravuje se.. Podnebí, KDY Vyrazit Připravue
Surinam - průvodce | Cestujlevne.com
Vydej se do Surinamu. Objev praktické tipy a rady před cestou v našem on-line průvodci psaným cestovateli.

Podobné dotazy

surinam recepty surinam referat surinam referát

Nejoblíbenější destinace v Surinamu

Všechny destinace v Surinamu

Aktuální nabídka zájezdů last minute Surinam.Surinamská republika je nejmenší stát v Jižní Americe. Sousedí s Brazílií, Guyanou a francouzským teritoriem Francouzskou Guyanou. Hlavním městem je Paramaribo. Malý jihoamerický stát se zajímavou minulostí s velkolepým hlavním městem, ve kterém je soustředěna více než polovina jeho obyvatel. Jde o