Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Ekvádor

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Ekvádor

Nabídka last minute Ekvádor, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Ekvádoru vyberte jeden z následujících odkazů.

Letenky Ekvádor
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Ekvádor
Počasí v Ekvádoru, týdenní předpověď, počasí Ekvádor září, říjen, webkamery online.
Levná dovolená Ekvádor
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Levné letenky Ekvádor
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Ekvádor letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Počasí Ekvádor, předpověď počasí v Ekvádoru
Podívejte se na aktuální počasí Ekvádor pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Ekvádoru. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Ekvádoru zajištěna.
Ekvádor - Adventura.cz - poznávací dovolená, turistika...
Ekvádor je zemí na severovýchodě Jižní Ameriky na pobřeží Pacifiku, ležící na rovníku mezi Peru a Kolumbií. Pyšní se známým vulkánem Cotopaxi, který je jedním ...
Ekvádor - průvodce, památky, zajímavá místa | cKlub.cz
Hledáte průvodce pro Ekvádor Ekvádor je specifickou zemí Jižní Ameriky Poznejte Amazonský deštný prales, dech beroucí Andy a písečné pláže Tato destinace se pyšní kulturním šarmem zpozorovatelným v koloniálních centrech i malých vískách
Ekvádor | Cestovinky
Počet obyvatel: 13,8 mil (údaj z roku 2008). Rozloha: 256 370 km~ (71. největší země světa). Úřední jazyk: Španělština, kečujština.
Ekvádor - Wikipedie
Ekvádor je unitární stát a demokratická prezidentská republika. Je členem Organizace amerických států, Mercosur či Hnutí nezúčastněných zemí.
Ekvádor - CoJeCo.cz
Ti v roce 1534 dobyli hlavní město Quito a Ekvádor připadl místokrálovství Peru. V 18. století se stal součástí místokrálovství Nová Granada.
Ekvádor - Multimediaexpo.cz
Ekvádor, oficiálně Ekvádorská republika (španělsky Ecuador nebo República del Ecuador), je stát v Jižní Americe, který leží na rovníku a zároveň je jeho pobřeží omýváno vodami Tichého oceánu.
Ekvádor: Rozmanitá země, kterou protíná rovník
Ekvádor je na jihoamerické poměry hodně malá země, i když má rozlohu skoro jako Polsko. Název je odvozen z latinského slova equator, což znamená rovník.
Ekvádor | Sportuj.com
Ekvádor je zemí velkolepé rozmanitosti. Kolem hlavního města Quito, vybudovaného španělskými kolonizátory, se rozprostírají vysoká andská údolí posetá zasněženými vulkány.
Ekvádor - Aktuálně.cz
Ekvádorská republika je stát v Jižní Americe, původně indiánský stát, který leží na rovníku a zároveň je jeho pobřeží omýváno vodami Tichého oceánu.

Podobné dotazy

ekvádor sopka ekvádor sopka ekvádor sopka ekvador nepokoje ekvádor podnebí ekvádor - geografie

Nejoblíbenější destinace v Ekvádoru

Všechny destinace v Ekvádoru

Aktuální nabídka zájezdů last minute Ekvádor.Ekvádor je zemí na severovýchodě Jižní Ameriky na pobřeží Pacifiku, ležící na rovníku mezi Peru a Kolumbií. Pyšní se známým vulkánem Cotopaxi, který je jedním ... Hledáte průvodce pro Ekvádor Ekvádor je specifickou zemí Jižní Ameriky Poznejte Amazonský deštný prales, dech beroucí Andy a písečné pláže Tato destinace se pyšní kulturním šarmem zpozorovatelným v koloniálních centrech i malých vískách