Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Ekvádor > Portoviejo

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Portoviejo v Ekvádoru

Nabídka last minute Portoviejo a dovolené Portoviejo. Pokračujte výběrem jednoho z následujících odkazů.

Počasí Portoviejo, Ekvádor
Podívejte se na aktuální počasí Portoviejo a dlouhodobou předpověď počasí Portoviejo. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Ekvádoru.
Portoviejo letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Letenky Portoviejo
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Levné letenky Portoviejo
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Počasí Portoviejo, Ekvádor
Aktuální počasí Portoviejo Ekvádor, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Portoviejo září, říjen, online webkamery Portoviejo
Levná dovolená Portoviejo
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Portoviejo, Ekvádor 2024 Průvodce. Tipy a informace o cestování
Co dělat a vidět Fakta a čísla Cestovní informace a tipy Nejlepší místa v Portoviejo Předpověď počasí Podnebí Portoviejo - důležité informace pro turisty a cestovatele 2024 Zjistěte, kdy je nejlepší doba na cestu do Portoviejo.
Portoviejo | Coastal City, Manabí Province | Britannica
Portoviejo, city, western Ecuador, in the Pacific lowlands on the eastern bank of the Portoviejo River. Founded by Spanish colonists in 1535 near the coast, it was moved inland to its present site in 1628 because of Indian attacks.
Portoviejo - Wikipedia
Portoviejo ( Spanish pronunciation: [po~to~~jexo]), also known as San Gregorio de Portoviejo, is a city in Ecuador, and the capital of the Province of Manabí 30 km (19 mi) from the Pacific coast.
Portoviejo - Travel guide at Wikivoyage
Founded by the Spanish conquistadors in 1535 and the capital of Manabi province, Portoviejo is known for its beautiful royal tamarind trees.
Portoviejo - wiki7.org
Portoviejo ( španělsky Puertoviejo , Portoviejo ) je město v Ekvádoru , hlavním městě provincie Manabi . Nachází se 30 km od pobřeží Tichého oceánu.
Kanton Portoviejo - wikiital.com
Kanton Portoviejo je kanton Ekvádoru v provincii Manabí .
Portoviejo -
Údolí je úrodné, pěstují se zde rajčata, cibule, papriky, banány, mango a další druhy tropického ovoce.
Kategorie:Portoviejo - Wikipedie
Logo Wikimedia Commons Obrázky, zvuky či videa k tématu Portoviejo na Wikimedia Commons
Portoviejo - wiki34.com
Portoviejo , také známý jako San Gregorio de Portoviejo , je ekvádorské město ; kantonální hlava kantonu Portoviejo a hlavní město provincie Manabí , stejně jako druhé nejlidnatější město téhož.

Další oblíbené destinace v Ekvádoru

Dovolená v dalších městech v Ekvádoru.

Aktuální nabídka zájezdů last minute Portoviejo. Nabízíme zájezdy také do dalších měst v Ekvádoru.Co dělat a vidět Fakta a čísla Cestovní informace a tipy Nejlepší místa v Portoviejo Předpověď počasí Podnebí Portoviejo - důležité informace pro turisty a cestovatele 2024 Zjistěte, kdy je nejlepší doba na cestu do Portoviejo. Portoviejo, city, western Ecuador, in the Pacific lowlands on the eastern bank of the Portoviejo River. Founded by Spanish colonists in 1535 near the coast, it was moved inland to its present site in 1628 because of Indian attacks.

Portoviejo, Ecuador