Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Belize

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Belize

Nabídka last minute Belize, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Belize vyberte jeden z následujících odkazů.

Počasí Belize, předpověď počasí v Belize
Podívejte se na aktuální počasí Belize pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Belize. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Belize zajištěna.
Belize letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Letenky Belize
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Levné letenky Belize
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Počasí Belize
Počasí v Belize, týdenní předpověď, počasí Belize září, říjen, webkamery online.
Levná dovolená Belize
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Belize okouzlí plážemi, mořským okem i mayskými stavbami
Láká vás Střední Amerika? Vydejte se do Belize. Větším městům se klidně vyhněte, bezpečnější a zajímavější je vnitrozemí a pláže. Navštivte i "mořské oko".
Mayské pyramidy i tajemní mennonité. Belize je karibským rájem...
Bývalý Britský Honduras, dnes samostatný stát Belize, je pro Evropany tak trochu nepoznanou zemí. Nevelký stát o ploše necelé třetiny Česka ovšem turistům nabízí krásné přírodní i kulturní zajímavosti a jeho pobřeží se řadí k tomu...
Lonely Planet - je čas vyrazit na cestu
Belize nabízí autentickou atmosféru a exotickou krásu. Je nabito atrakcemi - od mayských ruin až po přírodní krásy.
Belize - průvodce, památky, zajímavá místa | cKlub.cz
Hledáte průvodce pro Belize Jedinečné krásy na pobřeží Střední Ameriky V Belize budete jednou nohou budete v džungli a tou druhou na pobřeží Karibského moře Prožijte dobrodružnou či odpočinkovou dovolenou v Belize
Belize - Cestovní kancelář Enjoy Travel - cesty na míru
1. den: Přílet/příjezd do Belize - uvítání se zástupcem místního partnera, návštěva rezervace vřešťanů černých, procházka a pozorování těchto primátů, kteří jsou známí velmi hlasitou komunikací zejména při ochraně svého území, ubytování.
Belize: podmořský i pozemský ráj - Novinky
Belize je poměrně malou zemí, ležící na východním pobřeží Střední Ameriky. Sousedí s Guatemalou, Mexikem a také s Karibským mořem. Hlavní turistickou atrakcí této země je potápění s výstrojí i bez ní.
Belize - Aktuálně.cz
Belize, dříve Britský Honduras, je nezávislým státem poměrně krátce. Formální hlavou státu je královna Alžběta II., ale skutečnou moc má ve svých rukou parlament a vláda v čele s premiérem.
Belize
Možná jste o Belize ještě neslyšeli a přemýšlíte, co to vlastně je. Proto vězte, že jde o stát. I kd
Belize - Wikipedie
Belize je malý stát na východním pobřeží Střední Ameriky. Na severozápadě sousedí s Mexikem a na západě a na jihu s Guatemalou.

Nejoblíbenější destinace v Belize

Všechny destinace v Belize

Aktuální nabídka zájezdů last minute Belize.Láká vás Střední Amerika? Vydejte se do Belize. Větším městům se klidně vyhněte, bezpečnější a zajímavější je vnitrozemí a pláže. Navštivte i mořské oko. Bývalý Britský Honduras, dnes samostatný stát Belize, je pro Evropany tak trochu nepoznanou zemí. Nevelký stát o ploše necelé třetiny Česka ovšem turistům nabízí krásné přírodní i kulturní zajímavosti a jeho pobřeží se řadí k tomu...