Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Belize

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Belize

Nabídka last minute Belize, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Belize vyberte jeden z následujících odkazů.

Počasí Belize, předpověď počasí v Belize
Podívejte se na aktuální počasí Belize pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Belize. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Belize zajištěna.
Belize letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Letenky Belize
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Levné letenky Belize
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Počasí Belize
Počasí v Belize, týdenní předpověď, počasí Belize září, říjen, webkamery online.
Levná dovolená Belize
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Belize - informace o destinaci | CK Livingstone
Nejširší nabídka poznávacích zájezdů do Jižní Ameriky s odbornými průvodci. V Belize si zaplaveme s mantami, žraloky, potápění v legendární Blue Hole.|Základní informace o Belize. Praktické informace a doporučení na cestu do Belize.
Belize - Cestovní kancelář Enjoy Travel - cesty na míru
1. den: Přílet/příjezd do Belize - uvítání se zástupcem místního partnera, návštěva rezervace vřešťanů černých, procházka a pozorování těchto primátů, kteří jsou známí velmi hlasitou komunikací zejména při ochraně svého území, ubytování.
Belize | Desperado.cz
Tropické lesy a vůbec nádherná příroda, ale také spoustu památek na někdejší mayskou kulturu. Belize je relativně malý stát, oproti České republice je jen čtvrtinový a žije zde asi tři sta tisíc stálých obyvatel.
Belize
Belize je jedinou zemí ve Střední Americe bez pobřeží Tichého oceánu. Zemi omývá jen Karibské moře na východě. Nachází se mezi Guatemalou na západě a na jihu a Mexikem na severu.
Belize - průvodce, památky, zajímavá místa | cKlub.cz
Hledáte průvodce pro Belize Jedinečné krásy na pobřeží Střední Ameriky V Belize budete jednou nohou budete v džungli a tou druhou na pobřeží Karibského moře Prožijte dobrodružnou či odpočinkovou dovolenou v Belize
Belize
Možná jste o Belize ještě neslyšeli a přemýšlíte, co to vlastně je. Proto vězte, že jde o stát. I kd
Belize - Aktuálně.cz
Belize, dříve Britský Honduras, je nezávislým státem poměrně krátce. Formální hlavou státu je královna Alžběta II., ale skutečnou moc má ve svých rukou parlament a vláda v čele s premiérem.
Belize - Wikipedia
Belize (/ b ~ ~ l i~ z, b ~-/ , bih- LEEZ, beh-; Belize Kriol English: Bileez) is a country on the north-eastern coast of Central America.
Lonely Planet - je čas vyrazit na cestu
Belize nabízí autentickou atmosféru a exotickou krásu. Je nabito atrakcemi - od mayských ruin až po přírodní krásy.

Nejoblíbenější destinace v Belize

Všechny destinace v Belize

Aktuální nabídka zájezdů last minute Belize.Nejširší nabídka poznávacích zájezdů do Jižní Ameriky s odbornými průvodci. V Belize si zaplaveme s mantami, žraloky, potápění v legendární Blue Hole.|Základní informace o Belize. Praktické informace a doporučení na cestu do Belize. 1. den: Přílet/příjezd do Belize - uvítání se zástupcem místního partnera, návštěva rezervace vřešťanů černých, procházka a pozorování těchto primátů, kteří jsou známí velmi hlasitou komunikací zejména při ochraně svého území, ubytování.