Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Kuba > Havana

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Havana na Kubě

Nabídka last minute Havana a dovolené v Havaně. Pokračujte výběrem jednoho z následujících odkazů.

Počasí Havana, Kuba
Aktuální počasí Havana, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Havana září, říjen, online webkamery v Havaně
Letenky Havana
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Levné letenky Havana
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Počasí Havana, předpověď počasí v Havaně, Kuba
Podívejte se na aktuální počasí Havana. Zjistěte si předpověď počasí v Havaně. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Havaně zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města na Kubě.
Levná dovolená Havana
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Havana letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Havana - TRAM-BUS.cz
Havana, španělsky La Habana, je hlavní město Kuby, rozkládá se nedaleko severního pobřeží a je známá španělskou koloniální architekturou. Žije zde asi 2,3 milionu lidí. vlajka města znak města Historie: Záliv, kde leží současná Havana, byl...
Havana - rušná kubánská metropole s nespočtem kulturních...
Havana je hlavním městem Kuby a je také jedním z nejznámějších měst slunného Karibiku. Havana je plná kulturních památek, přičemž většina z nich se nachází v části města označované jako Havana Vieja.
Havana - Wikipedie
Záliv, na jehož břehu se Havana rozkládá, byl Evropany prozkoumán roku 1509. O šest let později, 25. srpna 1515, pak bylo založeno současné město.
Havana | Kuba | Mahalo.cz
Chcete zjistit zajímavosti o Havaně a všem, co v ní stojí za návštěvu? Pak čtěte dále náš článek o hlavním městě Kuby!
Havana - největší město karibské oblasti s bohatou historií a...
Havana, hlavní město Kuby od roku 1902, je vyhledávaným místem turistů. Láká především historií, kulturou, hudbou, tancem, společenským životem, architekturou i celkově příjemnou atmosférou a přívětivými Kubánci.
Havana: výtečný rum, doutníky, veteráni a muzea | Magazín...
Havana je hlavním a zároveň největším městem na Kubě. Zamiloval si ji už spisovatel Ernest Hemingway, kterému dnes vzdává hold muzeum i přístaviště nesoucí jeho jméno.
Havana (La Habana) - průvodce, památky, zajímavá místa | cKlub...
Hledáte průvodce pro Havanu Havana je hlavním kubánským městem Často je označována jako La Habana Toto město si vás podmaní v mnoha směrech
Havana - Aktuálně.cz
Jako Paříž Karibiku je označována Havana, hlavní město Kuby. Dvoumiliónové město, vzdálené pouhých 160 kilometrů od floridského Key Westu.
Havana - Multimediaexpo.cz
V 18. a 19. století Havana vzkvétala jako centrum koloniální kuby a velmi rychle se rozrůstala; dokonce byla známa i jako Paříž Antil.

Podobné dotazy

havana brno havana cultura havana rum havana hloubětín havana hloubětín havana hloubětín havana music club vyškov havana amigos havana restaurant havana eshop havana malenovice havana hloubětín havana club rum havana club děčín havana club malenovice havana club autobus havana club brno havana club děčín havana club děčín havana bar havana party havana club anejo 7 anos havana club praha havana club polná havana sin havana děčín havana club.com havana 7 havana blues warez havana mapa havana club mochovská havana club mochovská havana club 1l havana praha havana.cz havana club eshop havana club anejo havana club mochovská havana dovolená havana restaurant brno havana klub havana brown havana 1l havana club 7 havana street havana kočka havana kočka havana klub vyškov havana doutník havana kočka havana club jevíčko havana club nymburk havana bar otrokovice havana ginger hava nagila havana dort havana tábor havana tábor havana tábor havana club cocktail show 2010 havana party roxy havana bichon havana club.cz havana blues havana nights havana club

Další oblíbené destinace na Kubě

Dovolená v dalších městech na Kubě.

Aktuální nabídka zájezdů last minute Havana a dovolené v Havaně. Nabízíme zájezdy také do dalších měst na Kubě.Havana, španělsky La Habana, je hlavní město Kuby, rozkládá se nedaleko severního pobřeží a je známá španělskou koloniální architekturou. Žije zde asi 2,3 milionu lidí. vlajka města znak města Historie: Záliv, kde leží současná Havana, byl... Havana je hlavním městem Kuby a je také jedním z nejznámějších měst slunného Karibiku. Havana je plná kulturních památek, přičemž většina z nich se nachází v části města označované jako Havana Vieja.

Havana, Cuba