Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Nikaragua

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Nikaragua

Nabídka last minute Nikaragua, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Nikaragui vyberte jeden z následujících odkazů.

Levná dovolená Nikaragua
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Levné letenky Nikaragua
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Letenky Nikaragua
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Nikaragua
Počasí v Nikaragui, týdenní předpověď, počasí Nikaragua září, říjen, webkamery online.
Počasí Nikaragua, předpověď počasí v Nikaragui
Podívejte se na aktuální počasí Nikaragua pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Nikaragui. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Nikaragui zajištěna.
Nikaragua letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Nikaragua - informace o destinaci | CK Livingstone
Nejširší nabídka poznávacích zájezdů do Jižní Ameriky s odbornými průvodci. V Nikaragui zažijeme koloniální města, aktivní sopky, deštný prales i pláže.|Základní informace o Nikaragui.
Nikaragua - Wikipedie
Jezero Nikaragua bylo kdysi spojené s oceánem. Tektonické procesy vytvořily později nové pohoří, a tak se jezero oddělilo od oceánu.
Nikaragua - Sonnentor.com
V nadmořské výšce 1200 m n.m. ve stínu deštných pralesů se tu pěstuje druh kávy zvaný Caturra Arabika (tzv. stínová káva). Společně s dalšími subjekty se Don José Maria Castro zapojil do projektu, jenž podporuje drobné zemědělce.
Nikaragua: země sopek, rumu a revoluce | Týden.cz
Přestože je Nikaragua největší zemí Střední Ameriky, většina turistů z ní na svých cestách pozná pouze úzký pás táhnoucí se podél pobřeží Tichého oceánu.
Nikaragua, León - město v koloniálním stylu (www.infoglobe.cz)
Konečně se ocitáme v Nikaragui a jsme na ni zvědaví. Je největší zemí Střední Ameriky s velmi rozmanitou krajinou. Nikaragua je známá jako "země jezer a sopek" a primárně je rozdělena do tří oblastí: na severovýchodní hory, tichomořské...
Nikaragua - Wikipedie
Nikaragua je členem DR-Cafta. Nejvýznamnější položky nikaragujského exportu jsou výrobky textilního průmyslu, izolované vodiče a kabely a dále zemědělské produkty - hovězí maso, káva, tabákové výrobky a mořské plody.
Nikaragua - průvodce, památky, zajímavá místa | cKlub.cz
Hledáte průvodce pro Nikaraguu Země ležící téměr ve středu světadílu Amerika Nikaragua skrývá přemíru dech beroucích přírodních a kulturních skvostů Vydejte se na turistiku nebo se oddejte relaxaci na krásných tropických plážích
Nikaragua | Informace o destinaci Nikaragua | Invia.cz
Plánujete cestu nebo dovolenou v Nikaragua? Klikněte a pročtěte si rady a turistické tipy pro Nikaragua Aktuální počasí, měnové kurzy, roaming a mnoho dalších informací.
Nikaragua | Desperado.cz
Nikaragua je jeden z nejchudších států Střední Ameriky, který má za sebou dvě století moderní historie. Turisticky málo prozkoumaná lokalita, sousedící s Hondurasem a Kostarikou. Země plná vulkánů, z nichž několik je dokonce stále aktivních...

Nejoblíbenější destinace v Nikaragui

Všechny destinace v Nikaragui

Aktuální nabídka zájezdů last minute Nikaragua.Nejširší nabídka poznávacích zájezdů do Jižní Ameriky s odbornými průvodci. V Nikaragui zažijeme koloniální města, aktivní sopky, deštný prales i pláže.|Základní informace o Nikaragui. Jezero Nikaragua bylo kdysi spojené s oceánem. Tektonické procesy vytvořily později nové pohoří, a tak se jezero oddělilo od oceánu.